Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
realistka napisał:
buhahahahahahah a po pierwsze naucz się pisać zanim do mnie wyskoczysz, leszczu. jeśli masz mozillę to zwróć uwagę na słowa podkreślone na czerwono...eh, ale do kogo ja mówię...i tak nie dotrze
piana się sączy z pysków, literki się przestawiają, lepiej zalogujcie się na stronie pt. żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich katolików, którzy uważają, że ateiści nie są obrażani: Sam fakt jakiegokolwiek finansowania kościoła z budżetu i indoktrynacji dzieci w szkołach to zamach na świeckość państwa, mój portfel, i gwałt na niewykształconych jeszcze umysłach młodych ludzi. Poza tym, spotkałem się z bezpośrednią agresją z tytułu nienależenia do jedynego prawdziwego kościoła. Zdarzyła mi się też kiedyś taka zabawna historia. Kiedy leżałem w szpitalu, jakaś nawiedzona babcia wyrażała niezwykle interesujące opinie na temat żydów. Wspomniała, że "to oni zabili Jezusa". Na co odrzekłem: "A wie pani, że ten Jezus był żydem?". Zamknęła się wtedy na chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie kobicina pośpiewa, jak lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mowicie o agresji niewierzacych ? lol zobaczcie na komentarze tutaj najwiecej jadu mozna wlasnie znalezc w komentarzach katolikow ! obrazaja, strasza sadem albo wyzywaja od deb***i. " Trafne spostrzeżenie. Dewot i pseudokatolików nie brakuje, czego dowodzą wypowiedzi niektórych tutaj na forum. Wiara, to sprawa osobista każdego człowieka. Jestem osobą wierzącą. Może nie chodzę do kościoła częściej niż do spożywczego, ale szanuję zarówno katolików, jak i ludzi innej wiary, ateistów. To, że jestem katolikiem, nie oznacza również, że mam potępiac autora karteczki. Do wszystkiego trzeba miec dystans. Przede wszystkim do siebie. I żeby oceniac innych, najpierw pomyślcie nad sobą. Łatwo jest rzucac wyzwiskami w kogos, gorzej przyznac sie do błędu samemu, prawda? Wrzucie może na luz i zajmijcie się swoimi sprawami. Każdy może się wypowiadac, ale nie każdy musi bluzgac na człowieka o innych poglądach, czy innej wierze. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce się wierzyć, że żadne Pisuary, słuchacze Rydzyjka lub podobny plebs nie rzucił się tu na forum z krytyką tego ksera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hmm~ napisał:
Nie chce się wierzyć, że żadne Pisuary, słuchacze Rydzyjka lub podobny plebs nie rzucił się tu na forum z krytyką tego ksera
a jednak... tylko pod artykułem nie widać komentarzy. hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...